تهیه مواد اولیه


این مجموعه با سابقه طولانی در واردات و توزیع مواد اولیه فایبرگلاس افتخار این را دارد که در امر تهیه مواد از جمله رزین ها، الیاف شیشه، کوبالت و تیتان و اروزیل، پراکسید و استن مشاور شما باشد. برخی از ضمینه های مصرف مواد قابل تحویل به شرح زیر می باشد:

 

الیاف شیشه: 

alyafff
الیاف شیشه چاپد سوزنی E GLASS در انواع 300 گرمی و 450 گرمی در دو تیپ پودری و روغنی عرضه شده توسط این شرکت با دارا بودن خواص ویژه مکانیکی، شیمیایی، الکتریکی و سازگاری محیطی جهت تقویت کامپوزیت ها مورد استفاده قرار می گیرند. الیاف ارائه شده به مشتریان به دلیل قابلیت ترشوندگی عالی، فرم گیری خوب در قالب و پراکندگی یکنواخت در رزین پلی استر موجبات رضایت خاطر ایشان را فراهم آورده است. توصیه می گردد جهت حفظ خواص الیاف، آن را در دمای 15-35 درجه و در داخل بسته بندی خود با رطوبت 35%-65% نگهداری نمایید.

 

رزین پلی استر:

polyester-resin


رزین پلی استر ارتوفتالیک (جهت تولید قطعاتی که در معرض تابش نور خورشید بوده و برای تولید قطعات شفاف استفاده می گردد) و ایزوفتالیک (با خواص مشابه رزین ارتوفتالیک ولی بسیار ممتازتر) به همراه کاتالیست های پراکسیدی و خشک کن های پایه کبالت نفتانات جهت ساخت قالب و قطعات فایبرگلاس مورد نیاز قطعات صنعتی و ساخت مخازن ضد اسید و صنایع قطعات تزئینی مجسمه سازی استفاده می گردد.

 

رزین فنولیک:


رزین های فنول فرمالدئید با مقدار فنول آزاد کم به صورت خالص ( پولکی ) و پودرهای فنولیک هگزامین دار جهت ساخت وارنیش های هوا خشک کوره ای، چسب های تک جزیی مقاوم در برابرحرارت، ساخت قالبهای ماسه ای ریخته گری فلزات، عایق های الکتریکی مدار چاپی و قطعات کامپوزیتی مقاوم در برابر حرارت از قبیل لنت ترمز و صفحه کلاچ کاربری دارد.

 

رزین اپوکسی :
 رزین اپوکسی بیس فنول F و A با هاردنر های پلی آمینی و پلی آمیدی جهت ساخت قالب و قطعات کامپوزیتی مورد نیاز صنایع ریخته گری، نفت و سیمان، پوشش مقاوم در برابر حلال های خورنده نفتی و شیمیایی ، دوغاب های پر کننده، ملات و بتونه های درزگیر دو جزیی با استفاده ازپرکن های فلزی و غیرفلزی، کفپوش های اپوکسی ضد اسید و باز، ضد سایش و مقاوم در برابر جرقه و شعله، اپوکسی با کاربرد الکتریکی شامل پشت ریز با فیلر خور بالا و مقاومت الکتریکی پایین، پشت ریز دفن قطعات و مدارهای الکتریکی مقاوم در برابر حرارت، چسب های اپوکسی تک جزیی و دو جزیی زودگیر در درجه حرارت محیط، چسب سطوح فلزی، چسب اتصال پلاستیک به سیمان و آسفالت، چسب بتون و سیمان های مرطوب، چسب اپوکسی دیرگیر تمام منظوره، چسب های اتصال قطعات ترموپلاست ونیل دار