نحوه سفارش دکه روزنامه فروشی

دکه های روزنامه فروشی یا همان کانکس مطبوعاتی طبق سفارش مشتری می تواند در انواع مختلفی طراحی و تولید شود. دکه روزنامه فروشی می تواند دارای یک کرکره از جلو و یا دارای دو کرکره دیگر روی عرض ها باشد. منظور از ابعاد در کانکس مطبوعاتی اندازه های بیرونی کار که مورد نیاز تریلی یا تک برای حمل و نقل آن است می باشد. همچنین این دکه ها می تواند ازحیث جنس کرکره در دو نوع کرکره گالوانیزه کانکس مطبوعاتی که نوع معمولی کرکره بوده و کرکره آلمینیومی که نوع مرغوب آن است ، می باشد که خود نیز در انواع ایرانی یا خارجی و چند لایه اجرا شود . 

برخی از دکه های مطبوعاتی بدون کرکره و تنها با یک پیشخوان جلو که با حفاظ ورق آهنی به صورت ریلی یا لولایی با جک بسته و قفل می گردد، اجرا می گردد. همچنین می توان روی طول کانکس مطبوعاتی در قسمت پشت محلی جهت تبلیغات در نظر گرفته شود . پیشنهاد می شود چنانچه خریدار در نظر دارد داخل دکه یخچال فروشگاهی قرار دهد هنگام سفارش ابعاد و اندازه آن را به سازنده اعلام نماید تا ابعاد درب ورودی متناسب با آن ساخته شود . ازحیث امنیت این کانکس های مطبوعاتی به استحضار می رساند دیوار های بیرونی کانکس از 4 لایه فایبرگلاس تولید گردیده که استحکام قابل توجهی به آن می دهد. سپس عایق یونیلیت در فضای فشرده شاسی پروفیل تعبیه گردیده و آنگاه دیوارپوش پی وی سی کار گذاشته شده که البته به درخواست مشتری می توان بین دیوار فایبرگلاس و آهن کشی به صورت آپشن تخته کوبی اعمال گردد. مواد مصرفی در تولید بدنه کیوسک ضد حریق و آتش سوزی می باشد.

از دیگر امکانات قابل نصب روی دکه روزنامه فروشی مورد نظر می توان به نصب چراغ هالوژن دور کار ، نصب پیشخوان در زیرپنجره ، نصب پایه قفسه روی دیوار و اجرای در و پنجره یو پی وی سی و همچنین حفاظ نرده ای یا آکاردئونی روی در ورودی و جای کولر اسپیلت روی دیوار می باشد.

جهت مشتریان خاص که انتظار جلوه و جلب توجه بیش از حد معمول از دکه روزنامه فروشی خود در انظار عمومی را دارند ، اجرای نمای آلمینیوم کامپوزیت رنگی و یا فایبرسمنت پیشنهاد می گردد که کالایی بسیار لوکس و مرغوب ، زیبا و چشم نواز و با عمر بسیار طولانی می باشد.

کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی فنی و خدمات پس از فروش ده ساله می باشد.