مخزن آب آشامیدنی

مخزن آب آشامیدنی فایبرگلاس :

امروزه تامین و نگهداری آب آشامیدنی مصرفی در باغات و مناطقی که محدودیت در آب تصفیه لوله کشی شده دارند، ،یکی از مهمترین نیاز های این مناطق می باشد.از این رو نگهداری آب آشامیدنی در مخازن بهداشتی و عاری از هر گونه آلودگی و عدم تاثیر فعل و انفعالات شیمیایی و بیولوژیکی گام مهمی در جهت حفظ سلامتی خواهد داشت.

مخزن آب آشامیدنی فایبرگلاس به صورت پیش ساخته دراندازه و حجم مورد نیاز مشتری ساخته و بهره برداری می گردد. شرکت باب فایبرگلاس با استفاده از با کیفیت ترین و مرغوب ترین الیاف و رزین های مخصوص جهت نگهداری آب آشامیدنی ، اقدام به تهیه و تولید این گونه از مخازن فایبرگلاس جهت نگهداری مایعات مخصوصا آب آشامیدنی نموده است . مخازن تولیدی این شرکت دارای 5 لایه فایبرگلاس و بسیار مقاوم به محیط های مختلف و شرایط خاص می باشد.

برخی از مزایای مخزن فایبرگلاس به شرح زیر می باشد:

1- سرعت ساخت بالاتر در مقایسه با سازه های بتن مسلح

2- هزینه اجرای بسیار پایین تر در مقایسه با مخازن بتنی

3- عدم ایجاد جلبک به دلیل نوع الیاف و رزین های مصرفی و جلوگیری از رشد میکروارگانیسم

4- خاصیت ضد UV

5 - در مخازن بتنی و پلی اتیلنی آب آشامیدنی پس از مدتی که در تماس بابدنه مخزن قرار می گیرند منجر به ایجاد مواد شیمیایی سرطانزا می شود که این امر در مخازن فایبرگلاس این شرکت بروز نمی کند .

6- حمل و نقل بسیار راحت با قابلت پرتابل

7- تولید شده با مواد اولیه درجه یک 100% ضد رطوبت ، ضد پوسیدگی و مقاو م در مقابل وترجنت ها و اسیدها ، عوامل جوی ( باد و باران برف ، آفتاب ،سرما ، گرما )

8- دارای فلانچ ورودی و خروجی به تعداد و اندازه مورد نیاز مشتری همراه دریچه بازدید